Καθηγητές

Τελευταία Ενημέρωση στις Τετάρτη, 26 Φεβρουαρίου 2020 11:29
Εμφανίσεις: 5267
Οι Καθηγητές του 52ου Γυμνασίου Αθηνών
Α/Α Ονοματεπώνυμο Κλάδος Ειδικότητα Καθήκοντα Διδασκόμενα Μαθήματα
1 ΣΤΟΓΙΑΝΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΕ 11 ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ  
2 ΣΟΥΛΤΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ  ΠΕ 03 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ ΥΠΟΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΜΑΘ. (Γ1,Γ2,Γ3), ΦΥΣ. (Β2)
3 ΣΦΟΥΝΤΟΥΡΗ ΑΝΝΑ ΠΕ 05 ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ ΓΑΛΛ. (Α1,Α2,Β1,Β2,Γ3,Γ4,Γ5)
4 ΛΥΚΑ ΘΩΜΑΪ ΠΕ 01 ΘΕΟΛΟΓΟΣ   ΘΡΗΣ. (Γ1,Γ2,Γ3,Γ4,Γ6)
5 ΜΗΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕ 01 ΘΕΟΛΟΓΟΣ Υπ. Τμήματος Β3 ΘΡΗΣ. (Α1-Α4,Β1-Β5,Γ5)
6 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ ΠΕ 02 ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ Υπεύθυνη Εκπ. Προγραμμάτων Ν. ΓΛ. (Α2,Α2,Β2,Β3), Ν. Γ. (Α1,Α2,Β2,Β3)
7 ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΥ ΣΟΦΙΑ ΠΕ 02 ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ  Υπ. Τμήματος Γ6
ΑΡΧ.Μ. - ΑΡΧ. Π. (Β1,Β2), ΙΣΤ.(Β2,Γ4,Γ6), Ν.ΓΛ. Ν.Γ. (Γ6) 
8 ΠΑΠΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΕ 02 ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ Υπ. Τμήματος Γ1 ΑΡΧ.Μ. - ΑΡΧ.Π. (Α2,Α3), ΙΣΤ. (Γ1,Γ3,Γ5), Ν.ΓΛ., Ν.Γ. (Γ5) 
9 ΤΣΙΝΤΖΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΠΕ 02 ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ Υπ. Τμήματος Γ5 ΑΡΧ.Μ. - ΑΡΧ.Π. (Β3,Β4), Ν.ΓΛ. - Ν.Γ. (Α3,Α4), ΑΡΧ.Π. (Γ5) 
10 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ ΠΕ 02 ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ   ΑΡΧ.Μ. - ΑΡΧ.Π. (Γ1,Γ3) - Ν.Γ. - Ν.ΓΛ. (Γ1,Γ3), ΑΡΧ.Μ. (Γ5) 
11 ΚΑΡΑΜΑΝΕ ΕΥΦΗΜΙΑ ΠΕ 02 ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ Υπ. Τμήματος Β5 Ν.ΓΛ. (Β1), Ν.Γ. (Β1), ΙΣΤ. (Β1), ΑΡΧ. Μ. - ΑΡΧ. Π. (Β5)
12 ΜΟΥΡΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΕ 02 ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ Υπ. Τμήματος Α4
ΙΣ. (Α1,Α2,Α4), ΑΡ.Μ. - ΑΡ.Π. (Α4,Γ2), Ν.Γ. - Ν.ΓΛ. (Γ2) 
13 ΧΑΤΖΗΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΕΛΠΙΝΙΚΗ ΠΕ 02 ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ Πρακτικό Συλλόγου
ΑΡΧ.Μ. - ΑΡΧ.Π.(Γ4,Γ6), Ν.ΓΛ. - Ν.Γ.(Β4,Γ4), ΙΣΤ (Β5)
14 ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΠΕ 02 ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ   Ν. ΓΛ. (Β5), Ν.Γ. (Β5), ΑΡΧ. Π. (Α1), ΑΡΧ. Μ. (Α1)
15 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ  ΠΕ 03 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ Υπ. Τμήματος Β1 ΜΑΘ. (Β1,Β2,Β3,Β4,Β5)
16 ΣΤΑΘΑΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ  ΠΕ 03 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ Υπ. Τμήματος Α3 ΜΑΘ. (Α1,Α2,Α3,Α4,Γ4)
17  ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΕ 04.01 ΦΥΣΙΚΟΣ ΥΣΕΦΕ ΦΥΣ. (Α1,Α2,Α3,Α4,Β3,Β5), Γ. (Γ1,Γ2,Γ3,Γ4,Γ5,Γ6)
18 ΛΑΓΟΔΟΝΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΕ 03 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ   ΜΑΘ. (Γ5,Γ6) 
19 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΠΕ 04.02 ΧΗΜΙΚΟΣ Υπ. Τμήματος Β2 ΧΗΜ. (Β1,Β2,Β3,Β4,Β5,Γ1,Γ2,Γ3,Γ4,Γ5,Γ6), Γ. (Α3,Β2-Β5)
20 ΚΑΡΚΑΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΕ 04.04 ΒΙΟΛΟΓΟΣ Υπ. Τμήματος Γ3 ΒΙΟΛ. (Α1-Α4,Β1-Β5,Γ1-Γ6)
21 ΚΑΒΟΥΡΑ ΑΝΝΑ ΠΕ 05 ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ Πρωτόκολλο ΓΑΛΛ. (Α3,Α4,Β3,Β4,Β5,Γ1,Γ2,Γ6), ΙΣΤ. (Β3)
22 ΤΖΩΡΤΖΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΕ 06 ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ Πρωτόκολλο ΑΓΓΛ. (Α1,Α2,Α3,Α4,Β1,Β2,Β3,Β4,Β5)
23 ΛΑΒΡΑΝΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΕ 06 ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ Υπ. Διανομής Βιβλίων/Υ.Τ. Α1
ΑΓΓΛ. (Γ1,Γ2,Γ3,Γ4,Γ5,Γ6), ΙΣΤ. (Α3,Β4,Γ2)
24 ΜΙΜΙΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΕ16 ΜΟΥΣΙΚΟΣ Μητρώο ΜΟΥΣ. (Α1,Α2,Α3,Α4,Β1,Β2,Β3,Β4,Β5,Γ1,Γ2,Γ3,Γ4,Γ5,Γ6)
25 ΓΚΙΡΓΚΕΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ 11 ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ Ωρολόγιο Πρόγραμμα ΦΥΣ. ΑΓ. (Α1,Α2,Α3,Β1,Γ1,Γ2) 
26 ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕ 11 ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ Υπ. Τμήματος Γ4
ΦΥΣ. ΑΓ. (Α4,Β2-Β5,Γ3-Γ6)
27 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ 08 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΩΝ Υπ. Τμήματος Β4 ΚΑΛΛ. (Α1,Α2,Α3,Α4,Β1,Β2,Β3,Β4,Β5,Γ1,Γ2,Γ3,Γ4,Γ5,Γ6)
28 ΜΠΟΥΣΙΟΥΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΕ 84 ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ Υπ. Εργ. Τεχνολογίας ΤΕΧΝ. (Β1,Β2,Β3,Β4,Β5,Γ2,Γ3,Γ4,Γ5,Γ6)
29 ΦΟΥΡΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕ 86 ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΥΣΕΠΕΗΥ ΠΛΗΡ. (Α1-Α4,Β1-Β5,Γ1-Γ5) 
30 ΜΠΑΛΑΤΣΙΝΟΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΠΕ 86 ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Υπ. Myschool ΠΛΗΡ. (Β1-Β5,Γ2-Γ6), ΓΕΩΓ. (Α1,Α2,Α4,Β1), ΦΥΣ. (Β1,Β4)  
31 ΜΠΟΤΣΙΒΑΛΗ ΕΛΕΝΗ ΠΕ 78 ΚΟΙΝ. ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ Υπ. Τμήματος Γ2  ΚΠΑ (Γ1,Γ2,Γ3,Γ4,Γ5,Γ6)
32 ΣΚΑΛΙΔΑΚΗ ΟΛΓΑ ΠΕ 15 ΟΙΚΙΑΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ Υπ. Τμήματος Α2 ΟΙΚ. (Α1,Α2,Α3,Α4)
33 ΜΠΟΛΟΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕ 84 ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ   ΤΕΧΝ. Α1,Α2,Α3,Α4,Γ1
34 ΤΡΑΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΕ 04.04 ΒΙΟΛΟΓΟΣ   ΦΥΣ. (Β4,Β5)

 

 

Στην συνέχεια, παρατίθεται πίνακας με το ωράριο λειτουργίας του σχολείου, έτσι ώστε οι γονείς να γνωρίζουν τις ώρες των διαλειμμάτων για να μπορούν να ενημερώνονται από τους καθηγητές κατά την διάρκειά τους.

 

Ω Ρ Α Ρ Ι Ο   Λ Ε Ι Τ Ο Υ Ρ Γ Ι Α Σ
52ου ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
Ω Ρ Α Ρ Ι Ο

ΔΙΑΡΚΕΙΑ

ΔΙΔΑΣΚΑΛΙΑΣ

ΔΙΑΡΚΕΙΑ

ΔΙΑΛΕΙΜΜΑΤΟΣ

1η ΩΡΑ 08:15 - 09:00 45´  
ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ 09:00 - 09:05  
2η ΩΡΑ 09:05 - 09:50 45´  
ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ 09:50 - 10:00   10´
3η ΩΡΑ 10:00 - 10:45 45´  
ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ 10:45 - 10:55   10´
4η ΩΡΑ 10:55 - 11:40 45´  
ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ 11:40 - 11:50   10´
5η ΩΡΑ 11:50 - 12:35 45´  
ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ 12:35 - 12:45   10´
6η ΩΡΑ 12:45 - 13:25 45´  
ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ 13:25 - 13:30  
7η ΩΡΑ 13:30 - 14:10 45´