Καθηγητές

Οι Καθηγητές του 52ου Γυμνασίου Αθηνών
Α/Α Ονοματεπώνυμο Κλάδος Ειδικότητα Καθήκοντα Διδασκόμενα Μαθήματα
1 ΣΤΟΓΙΑΝΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΕ 11 ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ  
2 ΣΟΥΛΤΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ  ΠΕ 03 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ ΥΠΟΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΜΑΘ. (Γ1,Γ2,Γ3)
3 ΣΦΟΥΝΤΟΥΡΗ ΑΝΝΑ ΠΕ 05 ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ ΓΑΛΛ. (Α1,Α2,Β3,Β4,Β5,Γ1,Γ2)
4 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΠΕ 01 ΘΕΟΛΟΓΟΣ   ΘΡΗΣ. (Α1,Α2,Α3,Α4,Α5)
5 ΜΗΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕ 01 ΘΕΟΛΟΓΟΣ Υπ. Τμήματος Β6 ΘΡΗΣ. (Β1,Β2,Β3,Β4,Β5,Β6,Γ1,Γ2,Γ3,Γ4)
6 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ ΠΕ 02 ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ Υπεύθυνη Εκπ. Προγραμμάτων Ν. ΓΛ. (Α2,Α3,Β1,Β2), Ν. Γ. (Α2,Α3,Β1,Β2)
7 ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΥ ΣΟΦΙΑ ΠΕ 02 ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ  Υπ. Τμήματος Γ2
 
8 ΠΑΠΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΕ 02 ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ Υπ. Τμήματος Γ3  
9 ΤΣΙΝΤΖΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΠΕ 02 ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ Υπ. Τμήματος Β5  
10 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ ΠΕ 02 ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ Υπ. Τμήματος Γ1  
11 ΚΑΡΑΜΑΝΕ ΕΥΦΗΜΙΑ ΠΕ 02 ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ Υπ. Τμήματος Β1 Ν.ΓΛ. (Α1), Ν.Γ. (Α1), ΑΡΧ. Μ. (Β1)
12 ΜΟΥΡΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΕ 02 ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ Υπ. Τμήματος Α3
 
13 ΧΑΤΖΗΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΕΛΠΙΝΙΚΗ ΠΕ 02 ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ Πρακτικό Συλλόγου
ΑΡΧ.Π.(Β4,Β6,Γ3), ΑΡΧ.Μ.(Β4,Β6), Ν.ΓΛ.(Β4,Γ3), Ν.Γ.(Β4,Γ3)
14 ΣΑΒΒΑ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ ΠΕ 02 ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ   Ν. ΓΛ. (Β3), Ν.Γ. (Β3), ΑΡΧ. Π. (Β1), ΙΣΤ. (Β1,Β3,Β5)
15 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ  ΠΕ 03 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ Υπ. Τμήματος Β2 ΜΑΘ. (Β1,Β2,Β4,Β5,Β6)
16 ΣΤΑΘΑΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ  ΠΕ 03 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ Υπ. Τμήματος Α2 ΜΑΘ. (Α1,Α2,Α3,Α4,Α5)
17   ΠΕ 03 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ    
18  ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΕ 04.01 ΦΥΣΙΚΟΣ ΥΣΕΦΕ ΦΥΣ. (Α1,Α2,Α3,Α4,Α5,Γ1,Γ2,Γ3,Γ4), Γ. (Α1,Α2,Α3,Α4,Α5)
19 ΝΤΕΛΑΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΕ 04.01 ΦΥΣΙΚΟΣ Υπ. Τμήματος Γ4 ΦΥΣ. (Β1,Β2,Β3,Β4,Β5,Β6), ΜΑΘ. (Β3,Γ4) 
20 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΠΕ 04.02 ΧΗΜΙΚΟΣ Υπ. Τμήματος Β4 ΧΗΜ. (Β1,Β2,Β3,Β4,Β5,Β6,Γ1,Γ2,Γ3,Γ4), Γ. (Β1,Β2,Β3,Β4)
21 ΚΑΡΚΑΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΕ 04.04 ΒΙΟΛΟΓΟΣ Υπ. Τμήματος Α1 ΒΙΟΛ. (Α1-Α5,Β1,Β2,Β3,Β4,Β5.Β6,Γ1,Γ2,Γ3,Γ4) Γ. (Β5,Β6)
22 ΚΑΒΟΥΡΑ ΑΝΝΑ ΠΕ 05 ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ Πρωτόκολλο ΓΑΛΛ. (Α3,Α4,Α5,Β1,Β2,Β6,Γ3,Γ4), ΙΣΤ. (Β2)
23 ΤΖΩΡΤΖΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΕ 06 ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ Πρωτόκολλο ΑΓΓΛ. (Α1,Α2,Α3,Α4,Α5,Γ1,Γ2,Γ3,Γ4)
24 ΛΑΒΡΑΝΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΕ 06 ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ Υπ. Διανομής Βιβλίων
ΑΓΓΛ. (Β1,Β2,Β3,Β4,Β5,Β6), ΙΣΤ. (Α5,Β4,Β6)
25 ΜΙΜΙΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΕ16 ΜΟΥΣΙΚΟΣ Μητρώο ΜΟΥΣ. (Α1,Α2,Α3,Α4,Α5,Β1,Β2,Β3,Β4,Β5,Β6,Γ1,Γ2,Γ3,Γ4)
26 ΓΚΙΡΓΚΕΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ 11 ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ Ωρολόγιο Πρόγραμμα ΦΥΣ. ΑΓ. (Α1,Β1,Β2,Γ1,Γ2,Γ4) 
27 ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕ 11 ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ Υπ. Τμήματος Β3
ΦΥΣ. ΑΓ. (Α2,Α3,Α4,Α5,Β3,Β4,Β5,Β6,Γ3)
28 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ 08 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΩΝ Υπ. Τμήματος Α5 ΚΑΛΛ. (Α1,Α2,Α3,Α4,Α5,Β1,Β2,Β3,Β4,Β5,Β6,Γ1,Γ2,Γ3,Γ4)
29 ΜΠΟΥΣΙΟΥΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΕ 17.04 ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ Υπ. Εργ. Τεχνολογίας ΤΕΧΝ. (Α1,Α2,Α3,Α4,Α5,Β1,Β2,Β3,Β4,Β5)
30 ΦΟΥΡΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕ 86 ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΥΣΕΠΕΗΥ  
31 ΜΠΑΛΑΤΣΙΝΟΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΠΕ 86 ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Υπ. Myschool  
32 ΤΕΝΤΟΜΑΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΕ 78 ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΟΣ   ΚΠΑ (Γ1,Γ2,Γ3,Γ4)
33 ΣΚΑΛΙΔΑΚΗ ΟΛΓΑ ΠΕ 15 ΟΙΚΙΑΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ Υπ. Τμήματος Α4 ΟΙΚ. (Α1,Α2,Α3,Α4,Α5)

 

 

 

 

 

 

 

 
/